Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rejony opiekuńcze

 

W celu wyszukania pracownika socjalnego proszę wybrać ulicę lub miejscowość.

 

PRACOWNICY
PRACOWNICY MIEJSCOWOŚĆ

 

Rejon nr 1 - E. Bukowska  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Asnyka   1. Babki Gąseckie
  2. Broniewskiego   2. Dzięgiele Oleckie
  3. Kasprowicza   3. Kijewo
  4. Kochanowskiego   4. Lesk
  5. Konopnickiej   5. Świdry
  6. Osiedle Lesk   6. Wólka Kijewska
  7. Przybyszewskiego  
  8. Przytorowa  
  9. Reja  
10. Zana  
   
Rejon nr 2 - B. Fiećko  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Jagiellońska   1. Kukowo
  2. Kościuszki   2. Lipkowo
  3. Osiedle nad Legą   3. Skowronki
  4. Reymonta  
  5. Targowa  
   
Rejon nr 3 - P. Miłun   
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. 11 Listopada   1. Borawskie Duże
  2. Czerwnego Krzyża   2. Borawskie Małe
  3. Gdańska   3 . Dąbrowskie
  4. Kajki   4. Plewki
  5. Leśna   5. Przytuły
  6. Ludowa   6. Raczki Wielkie
  7. Janusza Korczaka  
  8. Moniuszki  
  9. Produkcyjna  
10. Sembrzyckiego  
11. Słowiańska  
12. Sokola  
13. Staffa  
14. Wiejska  
15. Wodna  
   
Rejon nr 4 - B. Kisielewska  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Batorego   1. Doliwy
  2. Jeziorna   2. Duły
  3. Kolejowa   3. Gordejki
  4. Kopernika   4. Gordejki Małe
  5. Letnia   5. Jaśki
  6. Łąkowa   6. Olszewo
  7. Norwida  
  8. Rzeźnicka  
  9. Wiśniowa  
10. Zielona  
   
Rejon nr 5 - G. Charmuszko  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Mickiewicza   1. Biała Olecka
  2. Nocznickiego   2. Judziki
  3. Plac Zamkowy   3. Lenarty
  4. Składowa  
  5. Słowackiego  
  6. Środkowa  
  7. Zyndrama  
   
Rejon nr 6 - A. Rękawek-Strękowska  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Armii Krajowej   1. Babki Oleckie
  2. Osiedle Siejnik I   2. Łęgowo
  3. Plac Wolności 2-8a   3. Sedranki
  4. Zamostowa  
   
Rejon nr 7 - K. Kasprzyk  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Akacjowa   1. Gąski
  2. Brzozowa   2. Zabielne
  3. Cicha   3. Zajdy
  4. Czesława Miłosza  
  5. Dąbrowskiej  
  6. Kasztanowa  
  7. Klonowa  
  8. Mariana Szeremety  
  9. Orzeszkowa  
10. Parkowa  
11. Plac Wolności 9-27  
12. Plac Wieży Ciśnień  
13. Stanisława Lema  
14. Syrokomli  
15. Wierzbowa  
16. Żeromskiego  
   
Rejon nr 8 - I. Saulewicz  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Aleja Zwycięstwa   1. Dobki
  2. Dębowa   2. Giże
  3. Sienkiewicza   3. Imionki
  4. Szosa do Krupina   4. Rosochackie
  5. Tunelowa   5. Zielonówek 
   
Rejon nr 9 - M. Suchańska  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. Baczyńskiego   1. Siejnik
  2. Chopina   2. Ślepie
  3. Gołdapska   3. Zatyki
  4. Grabowa  
  5. Kiepury  
  6. Osiedle Siejnik II  
  7. Paderewskiego  
  8. Prusa  
  9. Rzemieślinicza  
10. Spacerowa  
11. Sportowa  
12. Szymanowskiego  
13. Tartaczna  
14. Tuwima  
15. Wieniawskeigo  
16. Wojska Polskiego  
   
Rejon nr 10 - E. Dragun  
   
Miasto – nazwa ulicy: Teren wiejski:
  1. 1 Maja   1. Możne
  2. Aleje Lipowe   2. Olecko Kolonia
  3. Cisowa   3. Osiedle Dąbrowskie
  4. Ełcka   4. Pieńki
  5. Grunwaldzka   5. Szczecinki
  6. Kamienna  
  7. Mazurska  
  8. Młynowa  
  9. Partyzantów  
10. Przykamienna  
11. Słoneczna  
12. Szosa do Świętajna  
13. Warmińska  
14. Wąska  
15. Zamkowa  

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny obchodzą